Lokalita

Kuřim – Záhoří

Komplex bytových a rodiných domů

Nová obytná čtvrť se nachází v rozvojové ploše města Kuřimi, které leží 12 km severně od Brna, 11 km jihovýchodně od Tišnova a 17 km jihozápadně od Blanska. Území Kuřimi je součástí zájmového území města Brna, které tvoří jádro Brněnské sídelní aglomerace. Vlastní lokalita Záhoří je vymezena zalesněnými vrcholy Horky a Záruby.

Na své si přesto přijdou především milovníci přírody. Přírodní rezervace se pyšní hned několika chráněnými druhy. Kuřim je snadno dostupná pro obyvatele i pro turisty. Tato velmi zajímavá oblast láká i řadou dostupných míst poblíž. Například Moravským krasem.

Díky dobré dopravní dostupnosti, široké nabídce pracovních příležitostí, možnostem bydlení a také kvalitnímu přírodnímu prostředí je Kuřim největším městem okresu Brno-venkov a také jeho nejvýznamnějším průmyslovým centrem.

Nové Byty
i rodinné domy

nový Městský park
a dětské Hřiště

 

JEN pÁr kroků
do přirody

Snadná cesta
K Vašemu bydlení

Obchody, kavárna, restaurace, nový park a mateřská školka

Nový komplex bydlení počítá s vybudováním kvalitního zázemí, jako je restaurace, kavárna, obchod a další provozovny a komerční prostory vždy po ruce pro své obyvatele. Projekt zároveň reaguje novou školkou na to, že chybí volná místa.

5 minut pěsky do přírody

Město je ze všech stran obklopeno přírodou poskytující 58 významných krajinných prvků.

Kuřim je atraktivní svou polohou, snadno dostupné jsou turisticky zajímavé oddechové oblasti Českomoravské vysočiny.

Skvělé místo pro život

V Kuřimi najdete různorodou síť obchodů a služeb se vším, co je potřebné k životu. Působí zde kvalitní školy a předškolní zařízení.

Bohatý kulturní život ve městě umožňuje jak návštěvy kulturních akcí, tak aktivní vyžití pro děti i dospělé v mnoha souborech a kroužcích. Pro sportovce je k dispozici řada sportovišť a pracují zde sportovní oddíly s letitou tradicí.

Více najdete na webu www.kurim.cz

Partneři projektu